#kerevizce

Whatsapp Business iOS Geliyor Mu?

Whatsapp kısa bir süre önce kurumsal ve iş kullanımı amacıyla android tarafında Whatsapp Business’i duyurmuştu.

iOS için gelecek olan WhatsApp Business versiyonunun özellikleri hakkında şimdilik net bir bilgi -daha doğrusu resmi açıklama- bulunmuyor. Yine de uygulama hakkında bazı detaylar ortaya çıkmış durumda.  Gelin hep beraber, gün ışığına çıkan bu detayları yakından tanıyalım.

WhatsApp Business iOS için geliyor

Bu bilgileri paylaşmadan önce şunun altını çizelim: Uygulamanın henüz bir yayınlanmış sürümü yok. Yani, App Store mağazasında bulunmuyor. Mağazada bulunmamasın sebebiyse, WhatsApp Business’ın henüz geliştirme aşamasında olması.

Uygulama hakkında sızan bilgilere göre, Android sürümünde var olan özelliklerin neredeyse tamamının, iOS sürümüne de geleceği kesin gibi duruyor. Bu sebeple şirket, ilk olarak tebrik mesajları özelliği üzerinde çalışmalara başlamış. Hatta, tebrik mesajları özelliğinin üzerinde durduklarına dair bazı görseller de sızdırıldı.

WhatsApp Business iOSEk olarak, WhatsApp uygulamasında bulunan tüm özellikler, ilerleyen zamanlarda Business uygulamasında da olacak.

Umarız en kısa sürede iOS’a da gelir şu whatsapp business. 

Etiketler
Devamını Göster

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.