Nedir?

VESTEL’İN ABONELİN SİSTEMİ “V HEPYENİ” NEDİR?

Son günlerde televizyon izleyen kişiler Vestel’in “abonelik sistemi” ile ilgili reklamına bolca maruz kalmıştır. Özellikle de başroldeki abimiz tam “kıl biri” olarak reklam tarihine geçmiştir.

Kısaca sistem kiralama usulü çalışıyor. 24 veya 36 ay taahhüt vererek ürünü teslim alıyor ve aylık taksitlerini ödüyorsunuz. Ayrılmak isterseniz sözleşme gereği kalan taksitleri ödeyip ürünü tamamen alıyorsunuz.

Abonelik sistemi nasıl çalışıyor?

V Hepyeni aboneliğinde, tüketiciler; Vestel’in yeni teknoloji ürünlerine 24 ay veya 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabiliyor. Eğer kullanıcı bu sürenin sonunda televizyonunun  bir üst teknolojiyle yenilenmesini isterse, elindeki ürün daha yeni teknolojiye sahip ürünlerle değiştirilebiliyor. Ancak ödeme tarafında aynı ilişki devam ediyor.

V Hepyeni’de abonelik başlatan kullanıcılar, Vestel’in Öncelikli Hizmetler’inden yararlanıyor. Böylece Vestel, kullanıcılara gönderdiği servis ile televizyonun kurulumunu en kısa sürede yapmış oluyor.

Avantajları

– 2 ya da 3 senede bir yeni bir ürün almış oluyorsunuz
– Ayrıcalıklı ve öncelikli bir müşteri desteği alıyorsunuz
– Ürünü taksitli olarak satın almış oluyorsunuz

Dezavantajları

– Sadece Vestel’in belirlediği ürünler bu sisteme dahil ediliyor.
– Satın alınan ürünler peşin fiyatına göre çok yüksek fiyattan sözleşmeye bağlanıyor.

Kereviz Notu: Her ay düzenli para ödeyenlere öncelikli hizmet vereceğini belirtmiş Vestel Amcamız. Parasını peşin ödeyip ürün alanlara standart muamele yapacak olması hiç hoş değil. Biz olsaydık tam tersini yapardık 🙂

Etiketler
Show More

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.