#kerevizce

MobilOn Nedir? Tüm Ayrıntılarıyla MobilOn İncelemesi

Son günlerde bir MobilOn furyasıdır aldı başını gidiyor. MobilOn’un kendi web sayfasında dahi doğru dürüst bilgi bulmak zorken kendi ağını genişletmek isteyenlerin oluşturduğu web sayfalarından bilgi alabiliyoruz. Fakat bu sayfalar da ekip kurmak ve üye yapmak ağırlıklı kurulduğundan sistemi tanıtmaktan çok bir an evvel sisteme girişe yönlendirmekte.

MobilOn Nedir?

MobilOn Loobi Medya Reklam Bilişim E-Ticaret Sanayii ve Tic. Ltd. Şti. tarafından oluşturulmuş bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kuruşlardan liralara, liralardan binlerce liralara para kazanılabiliyor. Şu an Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir durumdadır. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsiz gibi görünse de ücretsiz değildir.

MobilOn Üyelik Ücreti?

Mobilon uygulamasını telefonunuza ücretsiz indirebilir ve hesap oluşurabilir, bu hesabınızla da 1 hafta süreyle deneme yapabilirsiniz. Fakat Mobilona üye olmak için 1 hafta içinde 299₺ ödeme yapmanız gerekmektedir. Eğer 1 hesap açılışından 1 hafta içinde ödeme yapmazsanız o güne kadar kazandığınız tutarlar silinmektedir. Ödeyeceğiniz 299₺ tek seferlik ve ömür boyu geçerli bir ücrettir.

MobilOn Nasıl Kazandırıyor?

Bu yazının yazılma tarihi itibariyle (20.05.2018) mobilon’da farklı kazanç seçenekleri mevcut. Ayrıca uygulamada “çok yakında” olarak belirtilen ve yakın zamanda açılacak gelir kanalları bulunuyor. Şimdi tüm bu gelir yöntemlerini tek tek açıklayalım;

Saatlik Kazançlar

Bu gelir yönteminde sisteme üye olduktan sonra sistem size her saat bir bonus vermektedir. Bunu alabilmek için ise her saat uygulamayı ziyaret ederek Günlük Bonusu almanız gerekiyor. Şu an sistemde açık olan saatlik bonus, soru&cevap ve video izleme bölümüne her saat 1-2 dakikanızı ayırdığınızda her saat 0,40₺ ödüyor. Eğer alarm kurarak günlük bonusu almayı unutmaz iseniz 15 saat içinde 6₺ para kazanabiliyorsunuz. Bu da size aylık 180₺ para kazandırıyor. (Bazılarının 24 saat boyunca tıklayıp Aylık 288₺ aldığını biliyorum)

Yol Yardım Sigortası

Uygulama içinde yol yardım sigorta satışı bulunuyor. Yaptıran kişiye 25₺ Alt üyelerine ise 10₺ kazandırıyor.

Otobüs Bileti

Uygulama içinden otobüs bileti satın alabiliyorsunuz. Satın alan kişiye %4 Alt üyelerine ise %1 kazandırıyor.

Otel Rezervasyonu

Uygulama içinden otel rezervasyonu yaptırabiliyorsunuz. Satın alan kişiye %4 Alt üyelerine ise %1 kazandırıyor.

Uçak Bileti

Yurt İçi: Satan kişiye bilet (PNR) başı 3.5₺ kazanç , alt üyelerine ise 1.5₺ kazanç sağlıyor.

Yurt Dışı: Satan kişiye bilet (PNR) başı 20₺ kazanç , alt üyelerine ise 8₺ kazanç sağlıyor.

Affilate Marketing

Uygulama içinden referans linki ile aşağıdaki markaların sitelerinden yapacağınız alışverişlerde alışveriş tutarlarının bir kısmı hesabınıza yansıtılıyor.

 • Watsons: %1,5
 • D&R: %3
 • Koçtaş: %1,9
 • Puma: %4
 • Teknosa:  %1
 • Koton: %2,5
 • Penti: %2
 • Panço: %4
 • Karaca: %3
 • Arçelik: %2

Çiçek Siparişi

Uygulama içinden vereceğiniz çiçek siparişlerinden de belli bir oranda ödeme hesabınıza yapılıyor. Ve ayrıca şu an uygulamada bulunan fakat henüz aktif olmayan;

 • Fatura Ödeme
 • Uygulama Teklifleri
 • Gayrimenkul Satışı

gibi gelir seçenekleri’de var. Bunlarla da çok yakında kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yukarıda yazıklarımızın tamamı altınıza herhangi bir üye yapmadan ve network sistemine girmeden kazanabileceğiniz tutarlar. Ama tabiki bilenler bilir asıl kazanç kısmı networktedir.

MobilOn Ekip Kazancı

MobilOn’da daha çok kazanmak için sizin referans numaranıza bağlı bir ekip kurabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız her üye ilk 5 derinlik için size 20₺, ikinci 5 derinlik için 10₺, üçüncü 5 derinlik için ise 5₺ kazandırmaktadır. Ve tabi ki üyelerinizin kazandığı her paranın belli bir oranı da sizin hesabınıza yansımaktadır. Aşağıda alt üyeleriniz sayesinde ne kadar kazanacağınızı gösteren bir görsel bulunmaktadır.

Sizlerde MobilOn’a üye olmayı düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıları takip ederek ayrıntılı bilgi alabilir ve üye olabilirsiniz.

MobilOn’a Nasıl Üye Olunur (Görsel Anlatım)

MobilOn Ekip Kurma Desteği

MobilOn Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Etiketler
Devamını Göster

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.