#kerevizce

GMAIL E-POSTALARI AMP İLE ETKİLEŞİMLİ OLUYOR!

Google, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar ya da kısa adıyla AMP teknolojisini Gmail servisine getirdiğini duyurdu. Bu yenilik ile e-postalar çok daha etkileşimli ve ilgi çekici hale gelecek.

Google AMP teknolojisini Gmail servisine getirdi!

AMP teknolojisi ile gereksiz karmaşanın önüne geçilerek web sitelerinin hızlandırılması hedeflenmişti. Şimdi ise bu teknoloji yeni Gmail Geliştirici Ön İzleme uygulamasına güç verecek. Geliştiricilerin e-postaları daha etkileşimli ve çekici hale getirmesi için yeni bir yol olarak lanse edilen bu yenilik ile e-posta mesajlarındaki bilgilerin dinamik, güncel ve işlem yapılabilir olması kolaylaştırılacak.

Yeni çözüm, bir bağlantıyı tıklamaya veya bir web sitesini ziyaret etmeye gereke kalmadan pratik bir biçimde e-postanın anahatı içerisinde basit eylemler yapmayı mümkün hale getiriyor. Bu basit eylemler; takvim randevusu rezervasyonu veya bir etkinliği katılım için yanıt verme olarak örneklendirilebilir.

AMP teknolojisini e-posta servisine dahil etme kararının yeni AMP hikaye biçiminin duyurulmasından birkaç saat sonra açıklanması da dikkat çekiyor. Bu yeni biçim sayesinde içerik üreticiler mobil için fotoğraf, video ve animasyon yoğunluklu deneyimler hazırlayabilecekler.

Etiketler
Devamını Göster

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.