#kerevizceNedir?

Eşek Sütü Sabunu Mucizesi (Nedir – Ne İşe Yarar?)

Sevgili Kereviz Okurları; Hep teknoloji hem bilim nereye kadar? Biraz da sağlıkla ilgili bir kaç şey yazmak istedim. Buna da uzun süredir kullandığım ve etkilerini gözlemlediğim Eşek Sütü Sabunu ile başlamak istedim.

Eşşeğin sütünü sağıp bir de sabun yapmışlar!

İlk duyduğumda “eşşeğin sütüyle sabun mu olur” diye düşünmedim değil. Ama çevremde eşek sütü sabunu kullananların yorumlarını dinlediğimde “bunu bende kullanmalıyım” dedim.

Eşek Sütü Sabunun Faydaları Neler?

Aslında bir çok konuda kullananlara fayda sağlıyor ama ben kendimden ve çevremden edindiğim deneyimlerle mucizevi bir şekilde şunlara iyi geldiğini gördüm;

  • Güneş Lekelerine
  • Sedef – Egzama gibi cilt rahatsızlıklarına
  • Kaşıntıya
  • Cildi Nemli Tutma Konusunda Çok İyi
  • Ciltteki Omega 3 ve 6 Eksikliğine
  • Yüksek E Vitamini İçeriyor

Farklı markalardan bir kaç sabun sipariş ettim ve kullanmaya başladım.  Özellikle aktardan aldığım eşek sütlü sabundan çok memnun kalmadım. Ellerimi ve cildimi yıkadıktan sonra fazlaca kurutuyordu. Bu da egzama olan yüzeylerin kaşıntısına devam etmesine sebep oluyordu.

Fakat aldığım en güzel eşek sütü sabunu haticeteyze.com adresinde satılan oldu. Hem ambalajı hem de ürünü o kadar güzel ve kaliteli ki, Hatice Teyze Eşek Sütü Sabununu kullanmaya başladıktan sonra gözle görülür değişiklikler olmaya başladı. Hemen eşim ve çevreme de sipariş ettim.

Eğer siz de benim gibi cildi konusunda pinpirikli biriyseniz mutlaka Hatice Teyzenin sitesini ziyaret edin ve ne sipariş ederseniz edin sepete eşek sütlü sabunu da mutlaka ekleyin.

Etiketler
Devamını Göster

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.