#kerevizce

APPLE, KEVIN DURANT İLE ANLAŞTI

Orijinal dizi sayısını hızla arttırmaya devam eden Apple, basketbol dünyasında geçen yeni kurgusal dizisi için NBA’in en büyük yıldızlarından Kevin Durant ile anlaştı.
2022’ye kadar orijinal içerik alanına 4 milyar dolardan fazla yatırım yapmayı planlayan Apple, hazırlık aşamasındaki orijinal dizilerinin sayısını hızla arttırıyor. Son aylarda dizi projeleri için Steven Spielberg, Ronald D. Moore, Damien Chazelle, Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston gibi ünlü isimlerle anlaşan Amerikalı teknoloji devi, şimdi de yeni bir orijinal dizi için ünlü basketbolcu Kevin Durant ile anlaştı.

NBA’in en büyük yıldızlarından Kevin Durant’in yapımcılığını üstleneceği Swagger, kurgusal bir dizi olacak ve basketbol dünyasında geçecek. Yıldız oyuncunun çocukluğundan esinlenen dizide; Amateur Athletic Union’da basketbol oynayan genç sporcuların ve çocuklarını genç yaşta basketbol dünyasının içine sokan ailelerin hikayesi anlatılacak.

Swagger’ın yapımcıları arasında Akıl Oyunları, Apollo 13 ve Da Vinci Şifresi gibi başarılı filmlerin arkasındaki isim olan Brian Grazer da yer alıyor. Bugüne kadar çekilen en popüler spor dizilerinden Friday Night Lights’ın da yapımcısı olan Grazer, Friday Night Lights’ın bitmesinin ardından benzer bir proje için arayışta olduğunu ve Google’ın Sicilya’daki kampında Durant ile tanışınca bu yeni dizi fikrinin ortaya çıktığını söyledi.
Swagger’ın senaryosunu Reggie Rock Bythewood (Shots Fired) kaleme alacak. Henüz hazırlık aşamasının başında olan Swagger şimdilik Apple’dan ilk sezon onayını almış değil.
Etiketler
Show More

Kereviz Sapı

1989 doğumlu teknoloji şirketi sahibi bir babayım. Can sıkıntısı karalama defteri niyetine kullandığım kereviz.com.tr 'de yöneticilik yapıyorum.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir;

Close
Close

Reklam Engelleyici Algılandı

Bilerek ya da bilmeyerek kullandığınız reklam engelleyici yazılımını kapatın.